Jelínek Josef (Čimelice 1871-1945 Turnov)
Rue Daufine, signováno a popsáno vpravo dole JJelínek Rue Daufine, olej/plátno fixované na kartonu, 27 x 32,5 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 20.000,-
CZK 10.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 7.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |